Ana sayfa

Henan Innovation International Co., Ltd.

Şirket profili
Henan Innovation International (HNI), 2004 yılında, Çin'in sentetik elmas temeli olan Henan eyaleti, Zhengzhou şehrinde kurulmuş, çok kristalli elmas (PCD) ürünlerinin profesyonel üreticisidir. HNI, PCD ürünlerinin Ar-Ge'sini üstlenmeye ve müşterilerine premium ve tutarlı kaliteli ürünler sunmak için çalışmaktadır.

HNI Araştırma, üretim ve süper aşındırıcı malzemelerin ve ürünlerin pazarlanmasında uzmanlaşmış yeni bir yüksek teknoloji kuruluşudur. ürünlerimiz PDC, TSP, Elmas Tel Çekme Kalıp Boşlukları, PCD Aşınma Parçaları ve yaygın olarak tel çekme, petrol sondajı, kömür madenciliği, jeolojik araştırma ve delme, rulmanlar, aşındırıcı aletler gibi çeşitli endüstrilerde kullanılan diğer PCD ile ilgili ürünleri içerir ve malzemeler.

Müşterilerimize en iyi ürün ve çözümü sunmak için güçlü teknik araştırmalara, bilimsel yönetim sistemine, yenilikçi teknolojiye ve kusursuz hizmete güveniyoruz. ABD, Kanada, Rusya ve Avrupa gibi ülkelere ve bölgelere ihraç edilirken, HNI'nin elmas ürünleri uzun süredir çeşitli denizaşırı büyük petrol sahalarında ve matkap ucu üreticilerinde yüksek kalite, güvenilirlik ve mükemmel maliyet-performans oranı nedeniyle uygulanmaktadır. iyi marka imajını oluşturmaya yardımcı olmuştur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz


Kurulan şirketin başında, bağımsız bir marka oluşturmakta ısrar ediyoruz ve dünyanın en zorlu malzeme uygulamaları için en güvenilir tedarikçi olmayı hedefliyoruz, bu nedenle çok sayıda ileri teknoloji ve üretim tesisi tanıttık. Yeni fabrikamız Changge şehrinde bulunuyor, 10000 metrekarelik modern atölye atölyesini ve 1000 metrekarelik Ar-Ge merkezini kapsıyor.

Son 15 yılda, iç piyasayı başarılı bir şekilde ele geçirdik. Şimdi şirket ve fabrika ortak çabalarıyla Rusya, Avustralya, ABD ve dünyanın diğer bölgelerine ihracat yapıyoruz. "Önce Kalite, Sonsuza Kadar Kredi, Müşteri Öncelikli" ilkesiyle, karşılıklı yararlar için sizinle iş ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyoruz.

HNI, ISO9001 kalite sistemine izin verdi ve ayrıca yaklaşık 60 kadroya sahip. kendi Ar-Ge ekibine ve birinci sınıf denetim cihazlarına bağlı olarak, kuruluşumuzdan bu yıllar içinde, mükemmel performans tutarlılığı, rekabetçi fiyatlar ve zamanında teslimat konusundaki itibarımız var ve zaten ultrahard aletlerinin lider üreticisi haline geldik.

Henan Innovation International Co., Ltd. Henan Innovation International Co., Ltd. Henan Innovation International Co., Ltd. Henan Innovation International Co., Ltd. Henan Innovation International Co., Ltd. Henan Innovation International Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : HNI

No. Çalışanları : 50~99

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite PDC Kesiciler satış için iyi kalite PDC Kesiciler satış için iyi kalite PDC Kesiciler satış için